Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko: Hebe Chang

Tel: + 86-532-8819 1002

Faks: + 86-532-88189810

Email: sales@chinapuhua.com

Sieć:

www.puhua-machinery.com

www.shotblastingchina.com

http://en.amadachina.cn

Infolinia
+8653288191002
QH69 Przenośnik rolkowy H Maszyna strumieniowa Profesjonalny producent

QH69 Przenośnik rolkowy H Maszyna strumieniowa Profesjonalny producent

śrutownica Q69 śrutownica składa się z automatycznego systemu załadunku i rozładunku (opcjonalnie), przenośnika rolkowego (rolka wejściowa, rolka wyjściowa i rolka wewnętrzna), komory strzałowej (rama komory, liniowa turbina ochronna, turbiny do śrutowania, urządzenie do podawania materiału ściernego), ścierny...

Szczegóły produktu

Śrutownica typu rolkowego do czyszczenia przedmiotu obrabianego


Cechy:

1. Maszyna do śrutowania ze stalową blachą ma trzy rodzaje przejść :

Przejazd przez rolkę, przejście wózka, przejście wieszaka.

2. Są szeroko stosowane w przemyśle płyt stalowych, konstrukcji stalowych, maszyn inżynieryjnych, budowy mostów i tak dalej. Poprzez śrutowanie może usunąć rdzę, warstwy tlenków, żużel spawalniczy i inne zanieczyszczenia oraz wyeliminować siłę naporu powierzchniowego.

3. Po śrutowaniu może poprawić przyczepność powłoki malarskiej za pomocą stali, poprawić odporność na rdzę, poprawić jakość i przedłużyć żywotność konstrukcji stalowej.

4. Strzały stalowe piaskowane przez turbiny strzałowe będą zbierane , oczyszczane za pomocą układu kołków strzałowych i będą ponownie wykorzystywane do turbin turbinowych.

5. Proces roboczy przepływu układu kół strzałowych : strzały stalowe piaskowane przez turbiny strzałowe będą zbierane przez przenośnik ślimakowy i dostarczane do podnośnika kubełkowego, następnie winda kubełkowa podniesie się do separatora typu płuczka powietrzna.

6. Po oddzieleniu kurz i popsute stalowe strzały zostaną usunięte z dala od stalowych strzałów, a dobre stalowe strzały trafią do pojemnika.


201512151117460079956.png

Jeśli szukasz nowego przenośnika rolkowego hh69 przenośnika strumieniowego h profesjonalnego producenta na sprzedaż, cena fabryczna, marka, wykonane w Chinach, gorąca sprzedaż, bezpośredni sprzedawca i zagraniczny przenośnik rolkowy qh69 h strumieniowe śrutowanie profesjonalny producent od profesjonalnego producenta, dostawca i fabryka, prosimy o kontakt z nami, jesteśmy zawsze na Twoje potrzeby CE, dostosowane, profesjonalne, konkurencyjne, wysoka precyzja, nowa i dobrej jakości, a PUHUA qh69 przenośnik rolkowy h strumieniowe śrutowanie profesjonalny producent. Witamy w hurtowniach produktów o wysokiej jakości i profesjonalnym wzornictwie.
Hot Tags: qh69 przenośnik rolkowy h strumieniowe śrutowanie profesjonalny producent, Chiny, producent, dostawca, fabryki, hurtownia, marka, cena, na sprzedaż, gorąca sprzedaż, wykonane w Chinach, nowe, puhua, dostosowane, bezpośredni sprzedawca, dobrej jakości, cena fabryczna
Produkty powiązane
Zapytanie