Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko: Hebe Chang

Tel: + 86-532-8819 1002

Faks: + 86-532-88189810

Email: sales@chinapuhua.com

Sieć:

www.puhua-machinery.com

www.shotblastingchina.com

http://en.amadachina.cn

Infolinia
+8653288191002

Aktualności

Strona główna > AktualnościTreści

Filter Dust Collector Jak efektywne usuwanie kurzu?

Qingdao Puhua Heavy Industrial Group | Updated: Jul 12, 2017


x1_1.1377139735_600_450_110010.jpg

Przede wszystkim pod filtrem sprzęt do zbierania pyłu jest rodzajem urządzenia odpylającego?


Filtrowanie sprzętu do zbierania kurzu w celu rozróżnienia słów na wiele modeli, wkład filtra musi być wykonany w dużej liczbie modeli, koszt kosztu przyjaciół klienta zależy od wielkości powietrza do zaprojektowania.

Jeżeli rodzaj elementu filtrującego z filtra pyłów filtracyjnych jest ważnym czynnikiem przy określaniu, jaki rodzaj filtra pyłu jest odpowiedni do obróbki pyłu. W normalnych warunkach filtr kasetowy filtr włókno poliestrowe jest więcej, wysoka temperatura nie jest bardzo wysoka. Ogólna temperatura w temperaturze 100 stopni Celsjusza poniżej. Oczywiście istnieją specjalne materiały o wysokiej temperaturze, ale koszt jest zbyt wysoki, aby zrobić niewłaściwy. Oczywiście, jeśli masz specjalne życzenie, możemy spotkać Qingdao Puhua Heavy Machinery Co., Ltd.

Ale jedyną wadą jest to, że jeśli potrzebujesz specjalnego wkładu filtra, akcesoria prawdopodobnie będą nas potrzebować do zakupu. W harmonogramie produkcji może potrzebować więcej niż zwykłego sprzętu do zbierania kurzu w czasie budowy dłuższy czas.


1342151652615.jpg


Qingdao Puhua Heavy Machinery Co., Ltd. Jakie są zalety wyposażenia filtra pyłów?


1, zgodnie z warunkami wymagań środowiskowych połączenie modułów 2m3 / h powyżej objętości powietrza.

2, ekran dotykowy automatyczne sterowanie PLC, łatwo obserwować stan pracy.

3, wentylator zewnętrzny zajmowany przez pole, objętość powietrza może znacznie wzrosnąć.

4, filtr automatycznie czyszczący w trybie online, nie ma potrzeby zatrzymywania hosta w innych operacjach, gdy nasycenie powierzchni filtra i opór do pewnej dopuszczalnej wartości, gdy zawór wtryskowy automatycznie się otworzy, oraz w procesie pracy hosta z kolei na samym urządzeniu filtrującym dmuchanie w czystości.

5, wewnętrzne wykorzystanie wysokiej wydajności wkład filtra jako element filtra, odporność na wilgoć, wysoka wytrzymałość, znacznie zwiększyło zdolność obsługi.

6, dobre uszczelnienie, zwarta konstrukcja, wolny wtórny pył, oszczędzanie powierzchni.

7, długa żywotność, bez częstej wymiany elementów filtra, do pięciu lat bezobsługowej, tak aby odpylacz był zawsze w dobrym stanie.

8, sprężone powietrze automatycznie przedmuchiwane czyste, efektywna regeneracja materiału filtracyjnego, brak zjawiska pasty, niskie straty ciśnienia, zmniejszenie zużycia energii wentylatora i oszczędność energii.

9, filtr submikronowy, żaden komin nie może być bezpośrednio odprowadzony.

10, import zaworu wtryskowego, jego żywotność ponad 1 milion razy, energooszczędne zużycie sprężonego powietrza, w porównaniu z tradycyjnym odpylaczem, ciśnienie wtrysku można zmniejszyć o ponad 30%.

11, zastosowanie filtra z regulacją 1um, może skutecznie zapobiegać wdychaniu wody i oleju zawierających cząstki zanieczyszczeń (opcjonalnie).

ec95fda4e82298f68b3b363da43f8c89_310_0_max.jpg

Qingdao Puhua Heavy Machinery Co., Ltd. filtr usuwania pyłu jak?


Qingdao Puhua Heavy Machinery Co., Ltd. filtr pyłu filtra jest aktualną wydajnością usuwania pyłu z urządzeń odpylających, filtra, zaworu wtryskowego, system kontroli wykorzystuje znane na całym świecie importowane produkty. Element filtrujący wykorzystujący metodę wypalania otrzewnej poliestrowej i stający się superfilmem, submikronowa skuteczność filtracji cząstek do 99,99%, wdmuchiwanie pyłu sprężonym powietrzem w celu przywrócenia filtra, układ sterowania z wykorzystaniem interfejsu człowiek-maszyna, może osiągnąć automatyczne sterowanie


Qingdao Puhua Heavy Machinery Co., Ltd. filtr odpylacza jest jak zasada projektowania?


Qingdao Puhua Heavy Machinery Co., Ltd. Unikalny projekt unikalnego odkurzacza z filtrem przeciwpyłowym, od skrzyni zlewowej po pionowej konstrukcji, do prostego działu konserwacji, próbującego uprościć jego konserwację, dzięki czemu wymiana filtra jest bezpieczniejsza, szybsza i łatwiejsza. Ponieważ zespół pyłowy ma długą żywotność i znakomitą zdolność zbierania i czyszczenia kurzu, więc aby zapewnić długą pracę, ale gdy potrzeba wymiany filtra, szybkie, łatwe lub nawet narzędzia mogą zostać rozmontowane i poprawione.


W normalnych warunkach, takich jak: grawitacja, siła bezwładności, kolizja, adsorpcja elektrostatyczna, przesiewanie i tak dalej. Powietrze pyłu od góry wejścia do odpylacza typu filtra, większe cząstki kurzu w wyniku zwiększenia powierzchni przekroju poprzecznego, prędkości wiatru i poprawy bezpośredniego osiadania, mniejszych cząstek pyłu przez filtr. Kurz zostaje uwięziony na zewnątrz wkładu filtra, oczyścić powietrze przez środek kartridża do komory czystego powietrza, a następnie przez wylot przez wylot wentylatora. Gdy filtr jest kontynuowany, wzrasta ilość pyłu i pyłu z filtra na powierzchni kasety, a gdy filtr będzie nadal się unosić, kontrola półprzewodnikowa będzie sterować zaworem elektromagnetycznym, aby otworzyć zawór membrany powietrznej, a powietrze o wysokim ciśnieniu będzie przepływać bezpośrednio do Wybierz centrum filtrów, pył zebrany na powierzchni filtra oczyści się, tak że regeneracja wkładu filtra. Pył jest z głównym przepływem powietrza, a pod działaniem grawitacji w dół do wiadra kurzu. Cykl, ciągła filtracja, dzięki czemu sprzęt jest stale gwarantowany.