Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko: Hebe Chang

Tel: + 86-532-8819 1002

Faks: + 86-532-88189810

Email: sales@chinapuhua.com

Sieć:

www.puhua-machinery.com

www.shotblastingchina.com

http://en.amadachina.cn

Infolinia
+8653288191002
Linia dziurkacza Cnc Hole

Linia dziurkacza Cnc Hole

Linia do dziurkowania Cnc Linia do dziurkowania Cnc Przegląd linii produkcyjnej Model wyposażenia: AMD-DLC10000, itp. Ten typ linii produkcyjnej do dziurkowania cnc jest specjalnym urządzeniem do dziurkowania belek wzdłużnych samochodu. Kierunek logistyki: naprzeciwko linii produkcyjnej, od lewej do prawej lub od prawej ...

Szczegóły produktu

Linia do dziurkowania Cnc

未标题-1.jpg

Cnc hole puching Przegląd linii produkcyjnych

Model wyposażenia: AMD-DLC10000, itp. Ten typ linii produkcyjnej do dziurkowania cnc jest specjalnym urządzeniem do dziurkowania belek wzdłużnych samochodu.

Kierunek logistyki: naprzeciwko linii produkcyjnej, od lewej do prawej lub od prawej do lewej.

1.1 Proces:

Przygotowanie programu obróbki (automatyczne programowanie komputerowe) - obróbka systemu sterowania wprowadzaniem programu - automatyczne pozycjonowanie przedmiotu obrabianego - zacisk zaciskowy X1 - zacisk pomocniczy 1 zacisk - pozycjonowanie końca obrabianego przedmiotu - wykrawanie filtra - zacisk zaciskowy X2 - zacisk pomocniczy 2 zacisk - zakończenie tłoczenia - przesuwnik do puste miejsce - zacisk luźnej płyty z powrotem - odpady wyjściowe.

1.2 Struktura hosta:

Zamknięty silnik główny jest napędzany hydraulicznie, spawanie o wysokiej sztywności i wytrzymałe ciśnienie. 14-stacyjna forma jest umieszczona w linii, co jest pomocne przy wymianie i sprawdzaniu formy.

1.3 Metoda kontroli:

Uzyskaj ręczną i automatyczną konwersję, konwersję pomiędzy pojedynczym, ciągłym i liniowym przetwarzaniem. W pojedynczej obróbce tylko jedna pozycja obróbki jest przesuwana lub wykonywany jest tylko jeden dziurkacz, a następny ruch jest wykonywany przy ponownym uruchomieniu; tylko jeden arkusz jest przetwarzany podczas ciągłej obróbki, a każda oś powraca do pozycji początkowej po obróbce; w trybie przetwarzania linii produkcyjnej Wielokrotne arkusze mogą być przetwarzane w sposób ciągły, a każda oś porusza się w sposób ciągły.


Powyższy sprzęt wykrawający CNC jest używany do naczep, autobusów, ciągników, ciężarówek, pojazdów specjalnych, wywrotek, pojazdów rolniczych, szkodników, autokarów, śmieciarek, ciężarówek, pojazdów specjalnych, autocystern, podlewania Wykrawanie i obróbka ram i podłużnych belki do pojazdów, cystern, pojazdów niskoprofilowych, masowych pojazdów specjalnych, pojazdów terenowych itp.

Jeśli szukasz nowej maszyny do wykrawania otworów cnc na sprzedaż, cena fabryczna, marka, wykonane w Chinach, gorąca sprzedaż, bezpośredni sprzedawca i za granicą cnc dziurkowania linii maszyny od profesjonalnego producenta, dostawcy i fabryki, prosimy o kontakt z nami , zawsze jesteśmy na twoich potrzebach CE, zindywidualizowanej, profesjonalnej, konkurencyjnej, wysokiej precyzji, nowej i dobrej jakości, oraz linii dziurkarki PUHUA cnc. Witamy w hurtowniach produktów o wysokiej jakości i profesjonalnym wzornictwie.
Hot Tags: Linia dziurkacz cnc, Chiny, producent, dostawca, fabryki, hurtownia, marka, cena, na sprzedaż, gorąca sprzedaż, wykonane w Chinach, nowe, puhua, dostosowane, bezpośredni sprzedawca, dobrej jakości, cena fabryczna
Produkty powiązane
Zapytanie