Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko: Hebe Chang

Tel: + 86-532-8819 1002

Faks: + 86-532-88189810

Email: sales@chinapuhua.com

Sieć:

www.puhua-machinery.com

www.shotblastingchina.com

http://en.amadachina.cn

Infolinia
+8653288191002

O nas

Strona główna >O nas

Qingdao Puhua Heavy Industrial Group została założona w 2006 r. ogółem zarejestrowanych kapitałowych ponad 8,500,000 dolarów, łączna powierzchnia prawie 500 000 metrów kwadratowych. Grupa posiada cztery spółki zależnej korporacji: Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd; Qingdao AMADA numerycznie Technology Co., Ltd; Qingdao Puhua Dongjiu Heavy Industrial Machinery Co., Ltd i Qingdao Jichuan Automation Technology Co., Ltd.

Qingdao Puhua i Puhua Dongjiu firmy koncentrują się na projektowanie, badania, rozwój, wytwarzanie i sprzedaż piasku blast stoisko, piasek, przetwarzanie sprzętu, lakiernia, urządzenia ochrony środowiska, wszelkiego rodzaju strzału do wydmuchiwania, obejmuje hak typu, robota typu pasa, rolkowa, typ sieci trakcyjnej, typ nawierzchni drogowych itp. Wszystkie produkty przyjąć auto CAD, dostarczanie najlepszych produktów wydajności kosztów dla odlewania, metalurgia, samochodowe, przemysłu stoczniowego, budowlane, Maszyny górnicze i inżynierii maszyn. One również można oprzeć na wymagania użytkowników do projektowania i produkcji różnych nietypowych odlewów specjalnych maszyn, zapewnić projektowanie - produkcja - debugowanie - szkolenia - usługi integracji projektów "pod klucz".

Qingdao Amada i Jichuan firma jest zobowiązana do zaangażowanych w badania, rozwój, produkcja i sprzedaż serwo napędach maszyna, hydrauliczne CNC sygnaturka wykrawania maszyny do dziurkowania CNC, specjalnej grubości płyty wykrawania maszyny CNC, dziurkowania maszynę podajnik, strzyżenia maszyny CNC, GIĘTARKA CNC i inny sprzęt do obróbki CNC. Maszyny są szeroko stosowane w zielonej energii, energetyka, przemysł samochodowy, inżynieria maszyny, maszyn budowlanych i innych dziedzinach. Utworzyły one dobrą reputację na świecie z najlepszych technologii i konkurencyjnej cenie.

Jesteśmy zobowiązani do utrzymania wiodącej pozycji w branży i przeszła certyfikację ISO90001, CE i BV.

Posiadamy własne zaplecze do pracy na twój ODM/OEM projektów, naszych doświadczonych inżynierów można projektować maszyny podstawowej na swoje różne wymagania. Wydajemy co najmniej dziesięć nowych produktów co miesiąc poznać najnowsze trendy rynkowe, a my można łatwo zakończyć zamówienia zbiorczego z roczne zdolności produkcyjnej ponad pięćset zestawów maszyn. W celu zapewnienia jakości, mamy profesjonalnych inspektorów do prowadzenia ścisłej kontroli na każdym etapie, które obejmują przychodzące kontroli, w trakcie inspekcji i kontroli końcowej. Wprowadziliśmy również zaawansowanych urządzeń badawczych, aby nasze produkty osiągnięcia międzynarodowe standardy. Ze względu na bogate doświadczenie i doskonałe usługi możemy zostały uznane jako wiarygodnego dostawcy z wielu międzynarodowych nabywców. Nasze produkty wykonać wysokiej sprzedaży na rynku krajowym i międzynarodowym, mamy budować współpracę z SANY, Zoomlion, Chiny przemysł stoczniowy i innych companys w Chinach, a nasze produkty mają eksportowane do Europy, Południowej i Ameryce Północnej, Bliskiego Wschodu, Azji południowo-wschodniej i i innych powierzchni, założył agentów w USA, Rosja, Arabia Saudyjska, Iran, Ukraina, Wietnam i innych krajach. Nasze produkty i usługi zdobyły dobrej reputacji i zaufania klientów lokalnych i międzynarodowych. Aby skorzystać z naszych wzornictwie, rozwijać zdolności i doskonałe usługi, skontaktuj się z nami dziś! Tworzymy będzie szczerze i z wami podzielić sukcesu.